An24is

Sklep z tradycjami

O firmie

Jeśli kochasz antyki i starocie z całą pewnością zainteresuje Cię oferta naszej firmy. Działamy na rynku już od wielu długich lat, zaś naszą specjalnością i specjalizacją są antyki w każdej postaci, które to pochodzą nie tylko z odrębnych regionów Polski, ale nawet i z całego świata.

Z tego też względu, jeżeli chcesz zobaczyć naprawdę interesujące przedmioty, jakie to zostały wytworzone w dalekiej przeszłości, z całą pewnością warto abyś odwiedził naszą jednostkę. Odnajdziesz tutaj przedmioty pochodzące z kolekcji góralskiej, kaszubskiej czy też śląskiej, wszystkie w doskonałym stanie, odnowione i odrestaurowane. Na pewno wzbudzą one Twoją uwagę oraz zaciekawienie.

Naturalnie posiadamy w swej kolekcji także antyki pochodzące z odległych krain. Istnieją tutaj nawet przedmioty przywiezione z dalekiej Afryki, które niegdyś służyły szamanom do odprawiania rytuałów. Zbiór jaki posiadamy jest wielki i bardzo interesujący, dlatego też każda zainteresowana osoba, znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

Wyszukaj:

Nasz partner: